| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PCV, PE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Model nr. | IBM65D |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Butelka mleka i jogurtu |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 1L |
| Materiał formy | S136, P20, 4Cr13 |
| Siła docisku nadmuchu | 40 ton |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Napięcie | 220V/380V,380V/50HZ |
|---|---|
| Podstawowe składniki | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, bieg |
| Siła docisku (kN) | 900 |
| Rodzaj rozdmuchiwania | Wytłaczarka z rozdmuchem |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Łatwo |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 30L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Podstawowe składniki | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, bieg |
|---|---|
| Napięcie | 440V/415V/380V/220V |
| Moc grzewcza śruby (kW) | 18KW |
| Rozmiar płyty formy (szerokość) (mm) | 900 mm |
| Zużycie powietrza (m³/min) | 1,2 m³/min |
| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Stacja | Podwójna stacja podwójna głowa |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | 2L |
| System mocowania | System zaciskania typu przełączania |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | ZWIERZĘ DOMOWE |
|---|---|
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Formowanie przez rozdmuchiwanie z rozciąganiem |
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
| Silnik | Siłownik |
| Sterowanie PLC | Japoński Mitsubishi |
| Stacja | Podwójna stacja |
|---|---|
| Numer głowy matrycy | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | System zaciskania typu przełączania |
| System hydrauliczny | 68 kn |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP |
| Objętość pustej części | 10~30L |
|---|---|
| Obowiązujące branże | Zakład produkcyjny |
| System mocowania | Przełącz typ mocowania systemu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Zużycie powietrza (m³/mi | 1 m³/min |