| Dostarczone instrukcje | Instrukcje w języku chińskim i angielskim |
|---|---|
| Dostarczone próbki | Jeśli wymagane |
| Typ formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
| Lokalizacja salonu | Nic |
| Przepływ wody | 100 l/min |
| Wideo-kontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, skrzynia biegów, silnik, przekładnia, pompa |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE, PP, PCV, PETG, ABS, EAV |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Śruba stosunek L / D | 25 L/D |
| waga | 22,5 tony |
| Atrybut firmy | Producent |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Główne elementy | PLC, silnik, skrzynia biegów, silnik, pompa |
|---|---|
| Silnik napędowy | 45 kw |
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
| Stan | Nowy |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
| Specyfikacja | ABLB90-30L |
|---|---|
| Imię | Maszyna do formowania z rozdmuchiwaniem Jerry Can |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Średnica śruby | 70 mm |
|---|---|
| Zakres produktów | 0~5L |
| Materiał | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zacisku | 68 kn |
| Rozmiar szablonu | 380*450 mm |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 30L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Automatyczny | - Tak, tak. |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Nieskomputeryzowane |
| System sterowania | PLC |
| Podstawowe składniki | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt/h |
| Średnica śruby | 75mm |
| Atrybut firmy | producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |