| Pakiet transportowy | Pakowanie folii |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Specyfikacja | ABLB65I |
| Warunki | Nowy |
| Pakiet transportowy | Pakowanie folii |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Specyfikacja | ABLB65I |
| Warunki | Nowy |
| Śruba stosunek L / D | 28 L/D |
|---|---|
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| średnica śruby | 100 MM |
| Specyfikacja | ABLD100 |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Formowanie przez rozdmuchiwanie z rozciąganiem |
|---|---|
| Główne elementy | Łożysko, silnik, pompa, przekładnia, PLC, naczynie ciśnieniowe, silnik, skrzynia biegów |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | ZWIERZĘ DOMOWE |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Model nr. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Śruba moc grzewcza | 6 Kw |
| Wyjście HDPE | 100 kg / godz |
| Siła zaciskająca | 80 tys |
| maksymalny rozmiar formy | 400X450mm |
| Specyfikacja | ABLD100 |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| średnica śruby | 100 MM |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Odpowiedni | 0-5L |
|---|---|
| Stacja | podwójna stacja |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Forma | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Automatyczne miganie | Do dyspozycji |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
|---|---|
| Materiał | PC HDPE PP |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Obowiązujące branże | Pojemnik chemiczny |
| Pakiet transportowy | Pakowanie folii |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Specyfikacja | ABLB65I |
| Warunki | Nowy |
| Pakiet transportowy | Pakowanie folii |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Specyfikacja | ABLB65I |
| Warunki | Nowy |