| Model nr. | DSB65I |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Stacja | podwójna stacja |
| Umrzeć głową | pojedyncza głowa |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 20L |
| Automatyczne miganie | Z automatycznym odpalaniem |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 30L |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Plastikowe beczki po oleju, pojemniki, kanistry, beczki |
| Typ wytłaczania | Typ akumulacji |
| Kontrola Paryska | Moog 100 punktów |
| Silnik hydrauliczny | Siłownik |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
|---|---|
| Napięcie | 440V/415V/380V/220V |
| Rozmiar płyty formy (szerokość) (mm) | 1600 mm |
| Gwarancja | 1 |
| Żywotność formy | > 2 000 000 cykli |
| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Stacja | Podwójna stacja podwójna głowa |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | 2L |
| System mocowania | System zaciskania typu przełączania |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Model nr. | IBM65D |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Butelka mleka i jogurtu |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 1L |
| Materiał formy | S136, P20, 4Cr13 |
| Siła docisku nadmuchu | 40 ton |
| Stacja | Jedna stacja lub dwie stacje |
|---|---|
| Automatyczne miganie | Do dyspozycji |
| Materiał | HDPE, PP, PCV, LDPE |
| Maksymalna głośność | 5L |
| Przepływ wody | 100L/min |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Śruba stosunek L / D | 25 L/D |
| waga | 22,5 tony |
| Atrybut firmy | Producent |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Model nr. | DSB65I |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Wymiar (L * W * H) | jako zamówienie |
| Aplikacja | Butelka, zbiornik na wodę, pojemnik, medycyna, beczka drogowa |
| Waga | jako zamówienie |