| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym usuwaniem fal |
|---|---|
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 300 l |
|---|---|
| Cykl suchy | 300 szt./godz. |
| średnica śruby | 120 mm |
| Śruba stosunek L / D | 33 |
| Moc napędu śrubowego | 132 kw |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| Siła zaciskająca | 600 Kn |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| średnica śruby | 100 MM |
| Znak towarowy | Dawson |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| średnica śruby | 100 MM |
|---|---|
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Wyjście HDPE | 200 kg / h |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PE, PET, PP, HDPE, PVC |
| Średnica śruby | 120 MM |
|---|---|
| Numer stacji | Samotny |
| Moc napędu śrubowego | 75 KW |
| Siła zacisku | 800 kN |
| Uderzenie formy | 600-1500mm |
| Moc grzewcza śruby (kW) | 6 kW |
|---|---|
| Rozmiar płyty formy (szerokość) (mm) | 290 mm |
| Zużycie powietrza (m³/mi | 0,6 m³/min |
| Gwarancja | Rok |
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| średnica śruby | 100 MM |
| Kontrola wychodząca wideo | Opatrzony |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Specyfikacja | ABLD100 |
|---|---|
| Udar formy | 550-1350mm |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| Znak towarowy | Dawson |
| Numer stacji | Pojedynczy |