| Maksymalna objętość produktu | 5L 8L |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Średnica śruby | 75 mm |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Maksymalna objętość produktu | 5L 8L |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Średnica śruby | 75mm |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Podstawowe składniki | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, bieg |
|---|---|
| Napięcie | 440V/415V/380V/220V |
| Moc grzewcza śruby (kW) | 18KW |
| Rozmiar płyty formy (szerokość) (mm) | 900 mm |
| Zużycie powietrza (m³/min) | 1,2 m³/min |
| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Stacja | Podwójna stacja podwójna głowa |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | 2L |
| System mocowania | System zaciskania typu przełączania |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Wideo-kontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, ABS, PCV, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
|---|---|
| Zużycie powietrza (m³/min) | 0,8 m³ / min |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Produkcja | Wytłaczarka do wytłaczania z rozdmuchem hdpe, |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Dostarczone instrukcje | Instrukcje w języku chińskim i angielskim |
|---|---|
| Dostarczone próbki | Jeśli wymagane |
| Typ formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
| Lokalizacja salonu | Nic |
| Przepływ wody | 100 l/min |
| Główne elementy | PLC, skrzynia biegów, silnik, zbiornik ciśnieniowy, pompa |
|---|---|
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Maszyna do formowania z rozdmuchiwaniem Jerry Can |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Kontrola wychodząca wideo | Opatrzony |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Model nr. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Śruba moc grzewcza | 6 Kw |
| Wyjście HDPE | 100 kg / godz |
| Siła zaciskająca | 80 tys |
| maksymalny rozmiar formy | 400X450mm |
| Model nr. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Śruba moc grzewcza | 6 Kw |
| Wyjście HDPE | 100 kg / godz |
| Siła zaciskająca | 80 tys |
| maksymalny rozmiar formy | 400X450mm |