| Udar formy | 550-1350mm |
|---|---|
| Kod HS | 8477301000 |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| Siła zaciskająca | 780 zł |
| średnica śruby | 100 MM |
| średnica śruby | 85 MM |
|---|---|
| Objętość strzału (teoretyczna) | 2418 cm³ |
| MASA STRZAŁU | 2200 G |
| Ciśnienie wtrysku | 167 MPa |
| Szybkość wtrysku | 482 g/s |
| Numer stacji | Pojedynczy |
|---|---|
| Udar formy | 550-1350mm |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| średnica śruby | 100 MM |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Ustawienia języka | Chiński i angielski panel operacyjny |
|---|---|
| Używany do | Złącze rurowe, preforma, zaślepki, skrzynie, zabawki... |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna wideo, bezpłatne części zamienne, instalacja w terenie |
| Napięcie | zgodnie z wymaganiami klienta |
| Wydajność uplastyczniania (g / s) | 200 g/s |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Kolor wyglądu maszyny | Dostosowywalne |
|---|---|
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
| Wymagana siła robocza | 1~2 operatora |
| obsługa inżyniera | Inżynierowie mogą udać się do fabryki klienta na szkolenie instalacyjne |
| Sprzęt pomocniczy | Pomagamy klientom w zakupie maszyn pomocniczych znanych marek |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, dostępne zagraniczne centrum serwisowe, wsparcie |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | 380V |
| Typ z tworzywa sztucznego | PP / PE, PET, PVC, PP, PE |
| Materiał produktu | Aluminium |
|---|---|
| Tom | 100ML-300L |
| Wgłębienie | Pojedyncza wnęka\ Wiele wnęk |
| Produkt | Produkt gospodarstwa domowego, plastikowa butelka, plastikowy pojemnik |
| Tryb kształtowania | Forma wtryskowa z tworzywa sztucznego |