| plastikowe produkty | Kosmetyki z tworzyw sztucznych, butelki z artykułami codziennego użytku od 5ml do 1L |
|---|---|
| Tom | 5 ml do 1000 ml |
| Automatyzacja | W pełni automatyczny |
| Lokalizacja usługi lokalnej | Chiny, Arabia Saudyjska, Kolumbia, RPA, Panama |
| Szczegóły pakowania | Blow molding machine are packed with plastic film; Wydmuchiwarki są pakowane w folię z two |
| Silnik napędowy | 45 kw |
|---|---|
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
| Silnik | Siłownik |
| Wymiary maszyny | 6,8*3,3*5 |
| Skok zamknięty/otwarty | 880-1700mm |
| Pakiet transportowy | Pakowanie folii |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Specyfikacja | ABLB65I |
| Warunki | Nowy |
| Pakiet transportowy | Pakowanie folii |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Specyfikacja | ABLB65I |
| Warunki | Nowy |
| Odpowiedni | 0-5L |
|---|---|
| Stacja | podwójna stacja |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Forma | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Automatyczne miganie | Do dyspozycji |
| Model nr. | IBM35D |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Butelka mleka i jogurtu |
| Złącze zaworu pneumatycznego | Festo Ex Niemcy. |
| System kontrolny | Działaj Technologie |
| Wyłącznik kompaktowy, stycznik, | Marka Scheidera z Francji. |
| Model nr. | IBM65D |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Butelka mleka i jogurtu |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 1L |
| Materiał formy | S136, P20, 4Cr13 |
| Siła docisku nadmuchu | 40 ton |
| Model nr. | IBM65D |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Butelka mleka i jogurtu |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 1L |
| Materiał formy | S136, P20, 4Cr13 |
| Siła docisku nadmuchu | 40 ton |
| Model nr. | IBM35D |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Butelka mleka i jogurtu |
| Złącze zaworu pneumatycznego | Festo Ex Niemcy. |
| System kontrolny | Działaj Technologie |
| Wyłącznik kompaktowy, stycznik, | Marka Scheidera z Francji. |
| Model nr. | IBM35D |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Butelka mleka i jogurtu |
| Złącze zaworu pneumatycznego | Festo Ex Niemcy. |
| System kontrolny | Działaj Technologie |
| Wyłącznik kompaktowy, stycznik, | Marka Scheidera z Francji. |