| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Maszyna do formowania z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 2L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,5 ~ 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 30 l/min |
| Żywotność formy | > 2,000,000 Cyklów |
| Średnica szyi (mm) | 140 mm |
|---|---|
| Objętość butelki (ml) | 250 ml |
| Wymiar (L * W * H) | 3,8X1,5X3,2M |
| Rodzaj marketingu | Zwykły produkt |
| Raport z testu maszyn | Pod warunkiem, że |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PET, Plastik |
|---|---|
| Średnica szyi (mm) | 20 mm |
| Objętość butelki (ml) | 800 ML |
| Aplikacja | Butelki PET, słoiki PET |
| Nazwa handlowa | DAWSON |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 12L |
|---|---|
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Specyfikacja | DSB80-12L |
| Kod HS | 8477301000 |
| Produkt | Produkt gospodarstwa domowego, forma do wydmuchiwania |
|---|---|
| Życie pleśni | 250000-300000strzałów |
| Materiał formy | P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Nazwa produktu | I litrowa plastikowa forma do rozdmuchiwania, PP / PET / PE Blow Preform Forma do butelek Plastikowa |
| Szczegóły pakowania | Pakowanie w drewniane skrzynie |
| Materiał produktu | Plastikowy |
|---|---|
| Produkt | forma wtryskowa z tworzywa sztucznego, forma do rozdmuchiwania |
| Tryb kształtowania | Forma wtryskowa z tworzywa sztucznego, forma do rozdmuchiwania, forma preform |
| Wgłębienie | Pojedyncza wnęka / wiele wnęk, jedna lub więcej, pojedyncza / rodzina |
| Biegacz | Gorący biegacz \ Zimny biegacz |