| Przetwarzanie tworzyw sztucznych | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Średnica szyjki | 38mm |
| Objętość butelki (ml) | 2000 ml |
| Maksymalna wysokość butelki (mm) | 330 mm |
| Maksymalna średnica butelki (mm) | 100 mm |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 120L |
| Pakiet transportowy | Opakowania foliowe |
| Znak towarowy | Dawson |
| KOD HS | 8477301000 |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 120L |
| Pakiet transportowy | Opakowania foliowe |
| Znak towarowy | Dawson |
| Kod HS | 8477301000 |
| Nazwa produktu | Półautomatyczna maszyna do formowania z rozdmuchem PET |
|---|---|
| Marka | Dawson |
| Model | YC 2L-4 |
| Ilość świetlówki | 32 szt. |
| Moc świetlówki | 1,25 kW |
| Nazwa produktu | Półautomatyczna maszyna do formowania z rozdmuchem PET |
|---|---|
| Marka | Dawson |
| Model | YC 2L-4 |
| Ilość świetlówki | 32 szt. |
| Moc świetlówki | 1,25 kW |
| Nazwa produktu | Maszyna do rozdmuchiwania butelek dla zwierząt domowych |
|---|---|
| Wniosek | Butelka na napoje, butelka oleju |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Automatyczny | Całkowicie automatyczny |
| Serwis techniczny | 24 godziny/365 dni online |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online |
|---|---|
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania z rozdmuchiwaniem |
| Odpowiednia butelka | Butelka do picia |
| Słowa kluczowe | Automatyczna maszyna do wydmuchiwania zwierząt |
| Rodzaj | Automatyczne maszyny do rozdmuchiwania butelek |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Moc napędu śrubowego | 22kw |
| Wyjście HDPE | 100 kg / godz |