| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Siła zacisku | 100-500KN |
| Skok wyrzutnika | 50-150 mm |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Siła zacisku | 100-500KN |
| Skok wyrzutnika | 50-150 mm |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Siła zacisku | 100-500KN |
| Skok wyrzutnika | 50-150 mm |
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania wtryskowego z rozdmuchem butelek Rolling Bead |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastikowe |
| Siła zacisku | 100-500KN |
| Skok wyrzutnika | 50-150 mm |
| Model nr. | IBM35D |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Butelka mleka i jogurtu |
| Złącze zaworu pneumatycznego | Valqua |
| Linijki elektroniczne | Włochy Gefran |
| Podanie | Zakraplacz do oczu, butelka na lek, butelka chemiczna |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Napięcie | Określony przez klienta |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
| Moc napędu śrubowego | 22kw |
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 200 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
|---|---|
| średnica śruby | 100 MM |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120L |
|---|---|
| Znak towarowy | Dawson |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| Udar formy | 550-1350mm |