| Serwis pogwarancyjny | 12 miesięcy |
|---|---|
| Aplikacja | Butelki |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie |
| Słowo kluczowe | maszyna montażowa |
| Korzyść | Łatwa kontrola |
| Serwis pogwarancyjny | 1 rok |
|---|---|
| Podanie | Plastikowe butelki |
| Usługa | Zapewniona obsługa posprzedażna |
| Słowo kluczowe | maszyna do waty; |
| Korzyść | oszczędzać wydajność |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, dostępne zagraniczne centrum serwisowe, wsparcie |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Orzecznictwo | CE |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | Zależeć |
| Napięcie | 380V |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, dostępne zagraniczne centrum serwisowe, wsparcie |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | 380V |
| Typ z tworzywa sztucznego | PP / PE, PET, PVC, PP, PE |
| Maksymalna objętość produktu | 30 litrów |
|---|---|
| Cykl suchy | 60 szt./wys. |
| Średnica śruby | 80 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 30 kW |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
|---|---|
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Specyfikacja | ABLB80-25L |
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |