| Przetworzone tworzywo sztuczne | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Styl | Poziomy |
| Odległość między prętami do krawata (szerokość) (mm) | 630 mm |
| Odległość między prętami do krawata (wysokość) (mm) | 600mm |
| Wydajność uplastyczniania (g / s) | 543 |
| Kolor wyglądu maszyny | konfigurowalny |
|---|---|
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście pleśni w celu potwierdzenia |
| Wymagana siła robocza | 1~2 Operator |
| Serwis inżynierski | Inżynierowie mogą udać się do fabryki klienta na szkolenie instalacyjne |
| Interfejs operacyjny Język | W razie potrzeby chiński, angielski i inne języki |
| Czas dostawy | 45-60 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T, L/C |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | PET |
| Orzecznictwo | CE |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Styl | Poziomy |
| Odległość między prętami do krawata (szerokość) (mm) | 680mm |
| Odległość między prętami do krawata (wysokość) (mm) | 680mm |
| Wydajność uplastyczniania (g / s) | 580 |
| Średnica śruby | 40mm |
|---|---|
| Prędkość śruby | 0-190 obr./min |
| Teoretyczna wydajność wtrysku | 238cm3 |
| Ciśnienie wtrysku | 174Mpa |
| Max. Maks. Hydraulic Pressure Ciśnienie hydrauliczne | 140 kg/cm |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Średnica szyi (mm) | 38 mm |
| Gwarancja na podstawowe komponenty | 1 rok |
| Waga (kg) | 3500 kg |
| Nazwa handlowa | Dawson |
| Aplikacja | Butelka PET, słoik, puszki... |
|---|---|
| Typ formowania z rozdmuchem | wtryskowe formowanie rozdmuchowe |
| Woltaż | Według kraju klienta |
| Stan | nowy |
| Szczegóły pakowania | Machine are packed with plastic film; Maszyna jest zapakowana w folię z tworzywa sztuczneg |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, ABS, PET, PPR, HDPE, polistyren, PE, LDPE |
|---|---|
| Styl | Poziomy |
| Odległość między prętami do krawata (szerokość) (mm) | 554 mm |
| Odległość między prętami do krawata (wysokość) (mm) | 55 mm |
| Wydajność uplastyczniania (g / s) | 200 |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, PC, PET, HDPE/PP, PE/PP |
|---|---|
| Styl | Poziomy |
| Odległość między prętami do krawata (szerokość) (mm) | 300 |
| Odległość między prętami do krawata (wysokość) (mm) | 360 |
| Wydajność uplastyczniania (g / s) | 270 |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, PC, ABS, PET, PCV, PPR, HDPE, PE, LDPE, HDPE/PP, PE/PP |
|---|---|
| Styl | Poziomy |
| Odległość między prętami do krawata (szerokość) (mm) | 570 mm |
| Odległość między prętami do krawata (wysokość) (mm) | 570 mm |
| Wydajność uplastyczniania (g / s) | 295 |