| Śruba stosunek L / D | 20,5:1 L/D |
|---|---|
| Teoretyczna wydajność wtrysku | 238cm3 |
| Maksymalne ciśnienie hydrauliczne | 140 kg/cm |
| Skok śruby | 190mm |
| Tonaż zacisku | 600KN |
| Stacja | Podwójna stacja |
|---|---|
| Numer głowy matrycy | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | System zaciskania typu przełączania |
| System hydrauliczny | 68 kn |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP |
| Stacja | Podwójna stacja |
|---|---|
| Numer głowy matrycy | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | System zaciskania typu przełączania |
| System hydrauliczny | 68 kn |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP |
| średnica śruby | 85 MM |
|---|---|
| Objętość strzału (teoretyczna) | 2418 cm³ |
| MASA STRZAŁU | 2200 G |
| Ciśnienie wtrysku | 167 MPa |
| Szybkość wtrysku | 482 g/s |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 120L |
| Wymiary maszyny | 6,8×3,3×5 |
| Stycznik | Schneider |
| Pojemność zbiornika oleju | 850L |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 120L |
| Wymiary maszyny | 6,8×3,3×5 |
| Stycznik | Schneider |
| Pojemność zbiornika oleju | 850L |
| Automatyczny | - Tak, tak. |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Nieskomputeryzowane |
| System sterowania | PLC |
| Podstawowe składniki | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Stacja | Podwójna stacja podwójna głowa |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | 2L |
| System mocowania | System zaciskania typu przełączania |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Wideo-kontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PCV, PE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Śruba stosunek L / D | 20,5:1 L/D |
|---|---|
| Teoretyczna wydajność wtrysku | 238cm3 |
| Maksymalne ciśnienie hydrauliczne | 140 kg/cm |
| Skok śruby | 190mm |
| Tonaż zacisku | 600KN |