| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | DSB80-30L |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Nr modelu | DSB80-30L |
|---|---|
| stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak firmowy | Dawsona |
| Śruba | 76 mm |
|---|---|
| Rozmiar strzału | 1766 cm³ |
| Waga strzału | 1590 gr |
| Ciśnienie wtrysku | 158 MPa |
| Szybkość wtrysku | 398 g/s |
| Pakiet transportowy | Pakowanie folii |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Specyfikacja | ABLB65I |
| Warunki | Nowy |
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
|---|---|
| Dostosowane | Dostosowane |
| Czas dostawy | 40 ~ 45 dni roboczych |
| Mold Life | 50 000-5 000 000 strzałów |
| Standardowy komponent | Dme, Hasco, JIS itp. |
| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Maks. Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Cykl suchego | 1000 szt./godz |
| Średnica śruby | 85 mm |
| Śruba Stosunek L/D | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Wnęka formy | wysokiej jakości stal nierdzewna S136H |
|---|---|
| Krawędzie tnące | wysokiej jakości stal nierdzewna S136H |
| płytka do przewężenia | JAPONIA materiał DC53 |
| Obróbka cieplna do | HRC62 |
| Szczegóły pakowania | Pakowanie w drewniane skrzynie |