| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
|---|---|
| Dostosowane | Dostosowane |
| Czas dostawy | 40 ~ 45 dni roboczych |
| Mold Life | 50 000-5 000 000 strzałów |
| Standardowy komponent | Dme, Hasco, JIS itp. |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 200 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 200 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
|---|---|
| średnica śruby | 75 MM |
| Moc napędu śrubowego | 22kw |
| Wyjście HDPE | 100 kg / godz |
| Napięcie | Określony przez klienta |
| Czas dostawy | 45-60 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T, L/C |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | ISBM |
| Orzecznictwo | CE |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Cykl suchy | 1000 szt/h |
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Objętość butelki (ml) | 5000ml |
|---|---|
| Maksymalna wysokość butelki (mm) | 400mm |
| Automatyzacja | Automatyzacja |
| Typ marketingowy | Nowy produkt 2020 |
| Wideo-kontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
| Model nr. | IBM35D |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Butelka mleka i jogurtu |
| Złącze zaworu pneumatycznego | Festo Ex Niemcy. |
| System kontrolny | Działaj Technologie |
| Wyłącznik kompaktowy, stycznik, | Marka Scheidera z Francji. |
| Model nr. | IBM35D |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Butelka mleka i jogurtu |
| Złącze zaworu pneumatycznego | Festo Ex Niemcy. |
| System kontrolny | Działaj Technologie |
| Wyłącznik kompaktowy, stycznik, | Marka Scheidera z Francji. |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Siła docisku | 68 Kn |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| PNEUMATYCZNY | Festo z Niemiec lub SMC z Japonii |
| Stycznik | Schneider z Francji |