| Śruba | 76 mm |
|---|---|
| Rozmiar strzału | 1766 cm³ |
| Waga strzału | 1590 gr |
| Ciśnienie wtrysku | 158 MPa |
| Szybkość wtrysku | 398 g/s |
| Maksymalna objętość produktu | 5L 8L |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Średnica śruby | 75mm |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, PC, PET, HDPE/PP, PE/PP |
|---|---|
| Styl | Poziomy |
| Odległość między prętami do krawata (szerokość) (mm) | 300 |
| Odległość między prętami do krawata (wysokość) (mm) | 360 |
| Wydajność uplastyczniania (g / s) | 270 |
| Wyjście | 600 BPH |
|---|---|
| Forma | 1 wnęka |
| Napięcie | zgodnie z życzeniem klienta |
| Wymiar (L * W * H) | 1,6*0,6*1,5 |
| Waga | 500kg |
| Waga (kg) | 6 kg |
|---|---|
| Obowiązujące branże | Fabryka żywności i napojów, Sklepy spożywcze, Inne, L |
| Wychodząca kontrola wideo | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | Silnik, Przekładnia, Silnik, Skrzynia Biegów, Śruba |
| Siła wyrzutnika (kN) | 70 kN |
| Kolor wyglądu maszyny | Dostosowywalne |
|---|---|
| Dostosowane logo | - Tak, proszę. |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
| Wymagana siła robocza | 1~2 operatora |
| obsługa inżyniera | Inżynierowie mogą udać się do fabryki klienta na szkolenie instalacyjne |
| Maksymalny rozmiar formy | 1700 mm*1800 mm |
|---|---|
| Max. Maks. product volume objętość produktu | 1200L |
| Odpowiedni materiał | HDPE/HMWHDPE |
| Hydrauliczny silnik napędowy (główny) | 42kW |
| Siła zacisku | 2200KN |
| średnica śruby | 85 MM |
|---|---|
| Objętość strzału (teoretyczna) | 2418 cm³ |
| MASA STRZAŁU | 2200 G |
| Ciśnienie wtrysku | 167 MPa |
| Szybkość wtrysku | 482 g/s |
| Serwis pogwarancyjny | 12 miesięcy |
|---|---|
| Aplikacja | Butelki |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie |
| Słowo kluczowe | maszyna montażowa |
| Korzyść | Łatwa kontrola |
| Serwis pogwarancyjny | 1 rok |
|---|---|
| Podanie | Plastikowe butelki |
| Usługa | Zapewniona obsługa posprzedażna |
| Słowo kluczowe | maszyna do waty; |
| Korzyść | oszczędzać wydajność |