| Śruba stosunek L / D | 20,5:1 L/D |
|---|---|
| Teoretyczna wydajność wtrysku | 238cm3 |
| Maksymalne ciśnienie hydrauliczne | 140 kg/cm |
| Skok śruby | 190mm |
| Tonaż zacisku | 600KN |
| Śruba stosunek L / D | 20,5:1 L/D |
|---|---|
| Teoretyczna wydajność wtrysku | 238cm3 |
| Maksymalne ciśnienie hydrauliczne | 140 kg/cm |
| Skok śruby | 190mm |
| Tonaż zacisku | 600KN |
| Średnica śruby | 40mm |
|---|---|
| Śrubowy stosunek L/D | 20,5:1 |
| Prędkość śruby | 0-190 obr./min |
| Teoretyczna wydajność wtrysku | 238cm3 |
| Ciśnienie wtrysku | 174Mpa |
| Napięcie | 380V/3PH/50HZ, 220V/380V, 380V/50HZ, 380v, Dostosowane |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Wymiar (L * W * H) | 2000*1200*1800 MM |
| Podanie | Butelka |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Siła zacisku | 100-500KN |
| Skok wyrzutnika | 50-150 mm |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Siła zacisku | 100-500KN |
| Skok wyrzutnika | 50-150 mm |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście pleśni w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo |
| Przetwarzanie tworzyw sztucznych | PP,PE,PC,PS |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Maksymalna średnica produktu | 50-150 mm |
|---|---|
| maksymalna wysokość produktu | 50-200mm |
| Maksymalna objętość produktu | 50-1000ml |
| Ciśnienie wtrysku | 25-280 MPa |
| Model | Jednoetapowa maszyna do formowania wtryskowego z rozdmuchem |
| Produkty produkcyjne | Kosmetyki z tworzyw sztucznych, butelki z artykułami codziennego użytku. |
|---|---|
| Wymagana siła robocza | 1 operator |
| Serwis inżyniera | Inżynierowie mogą udać się do fabryki klienta na szkolenie instalacyjne |
| Instrukcja w języku angielskim | Podaj instrukcje w języku angielskim (lub w razie potrzeby w innym języku) |
| Język interfejsu operacyjnego | W razie potrzeby chiński, angielski i inne języki |
| Maksymalna średnica produktu | 50-150 mm |
|---|---|
| maksymalna wysokość produktu | 50-200mm |
| Maksymalna objętość produktu | 50-1000ml |
| Ciśnienie wtrysku | 25-280 MPa |
| Model | Jednoetapowa maszyna do formowania wtryskowego z rozdmuchem |