| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Wymagana siła robocza | Zapewniamy kompletną linię produkcyjną, taką jak zamykanie i napełnianie |
| gwarancja | 12 miesięcy |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PP, PE, PC, PS, COC |
| Warunki | Nowy |
| Może produkować | Kosmetyki z tworzyw sztucznych, artykuły pierwszej potrzeby, butelki na lekarstwa i żywność. |
|---|---|
| Napięcie | Dostosowane do potrzeb klienta |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Automatyczna, inteligentna i wysoka wydajność |
| Lokalna usługa inżynierska | Arabia Saudyjska, Kolumbia, RPA, Panama... itd |
| Kolor i logo maszyny | Dostosowywanie |
| Pakiet transportowy | Pakowanie folii |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Specyfikacja | ABLB65I |
| Warunki | Nowy |
| Pakiet transportowy | Pakowanie folii |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Specyfikacja | ABLB65I |
| Warunki | Nowy |
| Kluczowe słowa | Szybki automatyczny |
|---|---|
| Użycie | Butelka 200 ml ~ 2000 ml |
| Użycie | Tworzenie plastikowej butelki |
| Nazwa produktu | Szeroka maszyna do produkcji butelek |
| Rodzaj maszyny | Wytłaczarka z rozdmuchem |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
|---|---|
| Stacja | 50 mm |
| System mocowania | System zaciskania typu przełączania |
| napięcie | Dostosowane do potrzeb klienta |
| Wyprodukowane w | Chiny |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 30L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Aplikacja | Butelka PET, słoik, puszki... |
|---|---|
| Typ formowania z rozdmuchem | wtryskowe formowanie rozdmuchowe |
| Woltaż | Według kraju klienta |
| Stan | nowy |
| Szczegóły pakowania | Machine are packed with plastic film; Maszyna jest zapakowana w folię z tworzywa sztuczneg |
| średnica śruby | 40 mm |
|---|---|
| Masa strzału (teoretyczna) | 176 gramów |
| Moc grzewcza beczki ładującej | 7,2 kW |
| Liczba stref grzewczych | 3) |
| Siła docisku formy wtryskowej | 350 KN |
| Wymiar (L*W*H) | 3,8 x 1,5 x 3,2 m |
|---|---|
| Siła zaciskania | 80KN |
| Automatyzacja | Pełna automatyka |
| Waga (kg) | 5000 kg |
| Szczegóły pakowania | Machine are packed with plastic film; Maszyna jest zapakowana w folię z tworzywa sztuczneg |