| Pakiet transportowy | Pakowanie folii |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Specyfikacja | ABLB65I |
| Warunki | Nowy |
| Tworzywo sztuczne | PP, PS, PC, ABS |
|---|---|
| Produkt | AGD, dmuchanie formy |
| Tryb kształtowania | Dmuchanie Formy |
| Materiał formy | P20,P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Kolor | dostosowane |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| System chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Układ napędowy | Siłownik |
| System grzewczy | Ogrzewanie elektryczne |
| Materiał | Plastikowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | 380V/50Hz/3 fazy jak zwykle |
| Rodzaj tworzywa sztucznego | PP/PE, PET, PVC, PP, PE |
| Hydrauliczny silnik napędowy (główny) | 42kW |
|---|---|
| Śrubowy stosunek L/D | 30:1 |
| Maksymalny rozmiar formy | 1700 mm*1800 mm |
| Ciężar maszyny | 65t |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | 1200L |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, ABS, PET, PPR, HDPE, polistyren, PE, LDPE |
|---|---|
| Styl | Poziomy |
| Odległość między prętami do krawata (szerokość) (mm) | 554 mm |
| Odległość między prętami do krawata (wysokość) (mm) | 55 mm |
| Wydajność uplastyczniania (g / s) | 200 |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
|---|---|
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 200 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
|---|---|
| średnica śruby | 75 MM |
| Moc napędu śrubowego | 22kw |
| Wyjście HDPE | 100 kg / godz |
| Napięcie | Określony przez klienta |