| Obowiązujące branże | Energetyka i górnictwo, zakład produkcyjny |
|---|---|
| Odpowiedni rozmiar zbiornika IBC | 500-1200L |
| Czas instalacji maszyny | pewnego dnia |
| Materiał formy | Profil aluminiowy |
| Wychodząca kontrola wideo | Pod warunkiem, że |
| Specyfikacja | ABLB80-25L |
|---|---|
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Kod HS | 8477301000 |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 120L |
|---|---|
| Cykl suchy | 360 szt./wys. |
| Średnica śruby | 100 mm |
| Stosunek L/D śruby | 28 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Model nr. | ABLD120 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 150 litrów |
| Rozmiar płyty formy | 380 mm |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, bieg |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 120L |
| Wymiary maszyny | 6,8×3,3×5 |
| Stycznik | Schneider |
| Pojemność zbiornika oleju | 850L |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 120L |
| Wymiary maszyny | 6,8×3,3×5 |
| Stycznik | Schneider |
| Pojemność zbiornika oleju | 850L |
| Model nr. | IBM65D |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Butelka mleka i jogurtu |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 1L |
| Materiał formy | S136, P20, 4Cr13 |
| Siła docisku nadmuchu | 40 ton |
| Model nr. | IBM35D |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Butelka mleka i jogurtu |
| Złącze zaworu pneumatycznego | Festo Ex Niemcy. |
| System kontrolny | Działaj Technologie |
| Wyłącznik kompaktowy, stycznik, | Marka Scheidera z Francji. |
| Śruba stosunek L / D | 20,5:1 L/D |
|---|---|
| Teoretyczna wydajność wtrysku | 238cm3 |
| Maksymalne ciśnienie hydrauliczne | 140 kg/cm |
| Skok śruby | 190mm |
| Tonaż zacisku | 600KN |
| Model nr. | DSB80II |
|---|---|
| Stacja | Jedna stacja lub dwie stacje |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | Dostępny |
| Materiał | HDPE, PP, PCV, LDPE; |
| Maksymalna głośność | 5L |