| Stacja | Podwójna stacja |
|---|---|
| Numer głowy matrycy | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | System zaciskania typu przełączania |
| System hydrauliczny | 68 kn |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP |
| Specyfikacja | ABLD100 |
|---|---|
| Udar formy | 550-1350mm |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| Znak towarowy | Dawson |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Udar formy | 550-1350mm |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| średnica śruby | 100 MM |
| Specyfikacja | ABLD100 |
| Siła zaciskająca | 600 Kn |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| średnica śruby | 100 MM |
| Znak towarowy | Dawson |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Wymiar (L*W*H) | 3,8 x 1,5 x 3,2 m |
|---|---|
| Siła zaciskania | 80KN |
| Automatyzacja | Pełna automatyka |
| Waga (kg) | 5000 kg |
| Szczegóły pakowania | Machine are packed with plastic film; Maszyna jest zapakowana w folię z tworzywa sztuczneg |
| Podstawowe komponenty | Silnik, PLC |
|---|---|
| Siła docisku | 80kn |
| Średnica śruby | 40mm |
| Test maszyn | Pod warunkiem, że |
| Szczegóły pakowania | Machine are packed with plastic film; Maszyna jest zapakowana w folię z tworzywa sztuczneg |
| Model nr. | ABLD120 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 150 litrów |
| Rozmiar płyty formy | 380 mm |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, bieg |
| Znak towarowy | Dawson |
| Średnica śruby | 120mm |
|---|---|
| Czas dostawy | 60 dni |
| numer stacji | Pojedynczy |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-250 litrów |
| Siła zaciskająca | 600 Kn |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| średnica śruby | 100 MM |
| Znak towarowy | Dawson |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Napięcie | 440V/415V/380V/220V |
| Przepływ wody | 100 l/min |