| Aplikacje | Małe plastikowe butelki o pojemności od 5 ml do 1 l |
|---|---|
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem |
| Kolor wyglądu maszyny | 1~2 Operator |
| inne usługi | 24-godzinna konsultacja online (szybka odpowiedź) |
| Wymagana siła robocza | Zapewniamy kompletną linię produkcyjną, taką jak zakręcanie i napełnianie |
| Wniosek | butelka, kanister, słoik, galon |
|---|---|
| Rodzaj rozdmuchiwania | 4 galonowa maszyna do formowania z rozdmuchiwaniem |
| Zużycie wody (L/MIN) | 80 |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | 5L |
| Moc (kW) | 36 |
| Wydajność (kg/godz.) | 100 kg/godz |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
| Lokalizacja salonu | Nic |
| Przepływ wody | 100 l/min |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| pleśń | Jedna wnęka |
|---|---|
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
| Stan | nowy |
|---|---|
| Automatyczny | Tak |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Woltaż | 380 V/3 fazy/50 Hz |
| Pojemność wyjściowa | 180~200 szt./h |
|---|---|
| Rozmiar | 4,6×3×2,4(M) |
| Waga | 8,2T |
| Śruba | 90mm |
| Max Die Usta | 180mm |
| Materiał produktu | Stal, aluminium |
|---|---|
| Produkt | Dmuchanie Formy |
| Tryb kształtowania | Dmuchanie Formy |
| Życie pleśni | 250000-300000strzałów |
| Wgłębienie | Pojedyncza wnęka/Wiele wnęk |