| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Siła docisku | 70 zł |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| PNEUMATYCZNY | Festo z Niemiec lub SMC z Japonii |
| Stycznik | Schneider z Francji |
| Przetwarzanie tworzyw sztucznych | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Średnica szyjki | 38mm |
| Objętość butelki (ml) | 2000 ml |
| Maksymalna wysokość butelki (mm) | 330 mm |
| Maksymalna średnica butelki (mm) | 100 mm |
| Przetwarzanie tworzyw sztucznych | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Średnica szyjki | 38mm |
| Objętość butelki (ml) | 2000 ml |
| Maksymalna wysokość butelki (mm) | 330 mm |
| Maksymalna średnica butelki (mm) | 100 mm |
| Screw Diameter | 40mm |
|---|---|
| Screw L/D Ratio | 20.5:1 |
| Teoretyczna wydajność wtrysku | 238 cm3 |
| Injection Pressure | 174Mpa |
| Max. Hydraulic Pressure | 140Kg/cm |
| Średnica śruby | 40mm |
|---|---|
| Screw L/D Ratio | 20.5:1 |
| Teoretyczna wydajność wtrysku | 238 cm3 |
| Injection Pressure | 174Mpa |
| Max. Hydraulic Pressure | 140Kg/cm |
| Specyfikacja | ABLB80-25L |
|---|---|
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Kod HS | 8477301000 |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Podstawowe składniki | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia, pompa |
| System mocowania | Przełącz typ mocowania systemu |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, karmienie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemensa 30kW |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Moc napędu śrubowego | 22kw |
| Wyjście HDPE | 100 kg / godz |