| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | dostosowane |
| Posługiwać się | Produkcja tworzyw sztucznych; butelki plastikowe; zabawki; koło ratunkowe |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, dostępne zagraniczne centrum serwisowe, wsparcie |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Orzecznictwo | CE |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | Zależeć |
| Napięcie | 380V |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | 380V/50Hz/3 fazy jak zwykle |
| Rodzaj tworzywa sztucznego | PP/PE, PET, PVC, PP, PE |
| Serwis pogwarancyjny | 12 miesięcy |
|---|---|
| Aplikacja | Butelki |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie |
| Słowo kluczowe | maszyna montażowa |
| Korzyść | Łatwa kontrola |
| Stacja | Podwójna stacja |
|---|---|
| Numer głowy matrycy | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | System zaciskania typu przełączania |
| System hydrauliczny | 68 kn |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, dostępne zagraniczne centrum serwisowe, wsparcie |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | 380V |
| Typ z tworzywa sztucznego | PP / PE, PET, PVC, PP, PE |
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
|---|---|
| Dostosowane | Dostosowane |
| Stan | Nowy |
| Złożenie | Zdejmowana część szyjna i dolna |
| System chłodzenia | oddzielny układ chłodzenia |
| Aplikacje | Cięcie szyjek butelek, słoików |
|---|---|
| Machine Name | Auto Bottle Neck Cutting Machine |
| Machine Specification | 800*420*850 mm |
| Opakowania transportowe | Skrzynie foliowe i drewniane |
| Orzecznictwo | SGS,CE |