| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 10 l |
|---|---|
| Cykl suchy | 700 szt./wys. |
| Średnica śruby | 80 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Wyjście HDPE | 110 KG/H |
| Aplikacja | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Automatyczne miganie | Z automatycznym odpalaniem |
| Forma | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
| wyprodukowane w | Chiny |
| Aplikacja | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Automatyczne miganie | Z automatycznym odpalaniem |
| Forma | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
| wyprodukowane w | Chiny |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Automatyczne usuwanie błysku | z automatycznym usuwaniem błysku |
| Pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Odpowiedni | Butelka 0 ~ 5L |
| Wyprodukowane w | Chiny |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Automatyczne usuwanie błysku | z automatycznym usuwaniem błysku |
| Pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Odpowiedni | Butelka 0 ~ 5L |
| Wyprodukowane w | Chiny |
| Moc silnika ekstrudera (kW) | 22 KW |
|---|---|
| Rozmiar płyty formy (wysokość) (mm) | 420 mm |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Łatwy w obsłudze |
| Obowiązujące branże | Zakład produkcyjny, Fabryka Żywności i Napojów, Farmy, F |
| Maksymalna średnica produktu | 50-150 mm |
|---|---|
| maksymalna wysokość produktu | 50-200mm |
| Maksymalna objętość produktu | 50-1000ml |
| Ciśnienie wtrysku | 25-280 MPa |
| Model | Jednoetapowa maszyna do formowania wtryskowego z rozdmuchem |
| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, ABS, PCV, PE, EVA, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Numer stacji | Pojedynczy |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| średnica śruby | 100 MM |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Siła zaciskająca | 600 Kn |
| Model nr. | DSB70II |
|---|---|
| Główne elementy | Łożysko, silnik, PLC, silnik |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PET, Polistyren, PP |