| Specyfikacja | ABLD100 |
|---|---|
| Udar formy | 550-1350mm |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| Znak towarowy | Dawson |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Maksymalna objętość produktu | 5L 8L |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Średnica śruby | 75mm |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Po usłudze gwarancyjnej | Wsparcie online |
|---|---|
| Lokalizacja usługi lokalnej | Nic |
| Świadczona usługa po sprzedaży | Rok |
| Nazwa | Tester szczelności |
| Słowo kluczowe | Automatyczny tester szczelności |
| Średnica śruby | 120mm |
|---|---|
| Czas dostawy | 60 dni |
| numer stacji | Pojedynczy |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-250 litrów |
| Typ maszyny | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Produkcja | Wytłaczarka do wytłaczania z rozdmuchem hdpe, |
| Materiał | PE, PP, PCV, PA... |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Atrybut firmy | Producent |
| Model nr. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Śruba moc grzewcza | 6 Kw |
| Wyjście HDPE | 100 kg / godz |
| Siła zaciskająca | 80 tys |
| maksymalny rozmiar formy | 400X450mm |
| Numer stacji | Pojedynczy |
|---|---|
| Atrybut firmy | Producent |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-250 l |
| średnica śruby | 120 mm |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| Pakiet transportowy | Pakowanie folii |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Specyfikacja | ABLB65I |
| Warunki | Nowy |
| Odpowiedni materiał | PE.PP, PVC, PS, PETG, tak dalej |
|---|---|
| Maksymalna głośność | 200 ml/500 ml |
| Wydajność wyjściowa | 2000 ~ 2500pcs/h |
| Wielkość | 4.09x3.68x2.57 (m) |
| Waga | 8,2t |