| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Formowanie przez rozdmuchiwanie z rozciąganiem |
|---|---|
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PET, PC, PE/PP |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
|---|---|
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
|---|---|
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L. |
|---|---|
| Cykl suszenia | 1000 szt./godz |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Śrubowy stosunek L/D | 24 |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
|---|---|
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 200 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Wniosek | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Ciśnienie nadmuchu | 0,6 mpa |
| Skok pleśni | 170-520 mm |
| Siła docisku | 80 zł |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Siła docisku | 70 zł |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| PNEUMATYCZNY | Festo z Niemiec lub SMC z Japonii |
| Stycznik | Schneider z Francji |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 300 l |
|---|---|
| Cykl suchy | 300 szt./godz. |
| średnica śruby | 120 mm |
| Śruba stosunek L / D | 33 |
| Moc napędu śrubowego | 132 kw |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym usuwaniem fal |
|---|---|
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |