| Model nr. | DSB80II |
|---|---|
| Stacja | Jedna stacja lub dwie stacje |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | Dostępny |
| Zrobiono w | Chiny |
| Materiał | HDPE, PP, PCV, LDPE; |
| Maksymalna objętość produktu | 5L 8L |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Średnica śruby | 75mm |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Maksymalna objętość produktu | 5L 8L |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Średnica śruby | 75mm |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PCV, PE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Wideokontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| raport z testów maszyn | Niedostępne |
| Podstawowe komponenty | Biegacz |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PC, ABS, PCV, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PP, HDPE, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
|---|---|
| Średnica śruby | 100mm |
| Nazwa | plastikowa maszyna do robienia hantli |
| numer stacji | Pojedynczy |
| Atrybut firmy | Producent |
| Główne elementy | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia, pompa |
|---|---|
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Podanie | Butelka |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Atrybut firmy | Producent |
| Materiał | HDPE, PP, PCV, LDPE; |
|---|---|
| Ciśnienie wody | 0,4-0,6 MPa |
| Maksymalna głośność | 5L |
| Model nr. | DSB80II |
| Medium chłodzące | woda |
| Główne elementy | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, zbiornik ciśnieniowy, przekładnia, pompa |
|---|---|
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PP, HDPE, PC, ABS, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Wydajność (kg/h) | 35 kg/h |
| Zużycie powietrza (m³/min) | 2 m³/min |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Raport z testu maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia |
| Przetwarzanie tworzyw sztucznych | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Nazwa handlowa | DAWSON |