| Napięcie | Określony przez klienta |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
| Moc napędu śrubowego | 22kw |
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 200 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Śruba stosunek L / D | 24 L / D |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Moc napędu śrubowego | 22kw |
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
|---|---|
| średnica śruby | 75 MM |
| Moc napędu śrubowego | 22kw |
| Wyjście HDPE | 100 kg / godz |
| Napięcie | Określony przez klienta |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L. |
|---|---|
| Cykl suszenia | 1000 szt./godz |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Śrubowy stosunek L/D | 24 |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 200 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 200 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Stan schorzenie | Nowa sprzedaż |
|---|---|
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem, formowanie z rozdmuchiwaniem z rozciąganiem |
| Podanie | Butelka, zbiornik na wodę, kanister, zabawka |