| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Siła zacisku | 100-500KN |
| Skok wyrzutnika | 50-150 mm |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Siła zacisku | 100-500KN |
| Skok wyrzutnika | 50-150 mm |
| Produkt | Produkt gospodarstwa domowego, forma do wydmuchiwania |
|---|---|
| Życie pleśni | 250000-300000strzałów |
| Materiał formy | P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Nazwa produktu | I litrowa plastikowa forma do rozdmuchiwania, PP / PET / PE Blow Preform Forma do butelek Plastikowa |
| Szczegóły pakowania | Pakowanie w drewniane skrzynie |
| Aplikacje | Małe plastikowe butelki o pojemności od 5 ml do 1 l |
|---|---|
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem |
| Kolor wyglądu maszyny | konfigurowalny |
| inne usługi | 24-godzinna konsultacja online (szybka odpowiedź) |
| Kompletna linia produkcyjna | Zapewniamy kompletną linię produkcyjną, taką jak zakręcanie i napełnianie |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | dostosowane |
| Posługiwać się | Produkcja tworzyw sztucznych; butelki plastikowe; zabawki; koło ratunkowe |
| Materiał formy | P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
|---|---|
| Biegacz | Gorący biegacz\ Zimny biegacz |
| Nazwa produktu | Forma wtryskowa z tworzywa sztucznego do użytku domowego |
| Nazwa | Plastikowa forma na butelkę wina z 4 wgłębieniami ABS |
| Materiał z tworzywa sztucznego | PET, PP, PS, PC, ABS |
| Nazwa produktu | Maszyna do rozdmuchiwania butelek dla zwierząt domowych |
|---|---|
| Wniosek | Butelka na napoje, butelka oleju |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Automatyczny | Całkowicie automatyczny |
| Serwis techniczny | 24 godziny/365 dni online |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online |
|---|---|
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania z rozdmuchem |
| Odpowiednia butelka | Butelka Napój |
| słowa kluczowe | Automatyczna dmuchawa dla zwierząt |
| Rodzaj | Automatyczne maszyny do wydmuchiwania butelek |
| Wydajność (kg/godz.) | 100 kg/godz |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
| Lokalizacja salonu | Nic |
| Przepływ wody | 100 l/min |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Średnica szyi (mm) | 38 mm |
| Objętość butelki (ml) | 2000 ml |
| Aplikacja | Plastikowa butelka, butelki PET |
| Nazwa handlowa | Dawson |