| Średnica śruby | 45 mm |
|---|---|
| Objętość strzału (teoretyczna) | 460 cm³ |
| Waga strzału | 415 gramów |
| Ciśnienie wtrysku | 188 MPa |
| Szybkość wtrysku | 140 g/s |
| LOdległość między prętami ściągającymi | 510*510 mm |
|---|---|
| Używany do | Złącze rurowe, preforma, zaślepki, skrzynie, zabawki... |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna wideo, bezpłatne części zamienne, instalacja w terenie |
| Śrubowy stosunek L/D | 22,8 |
| Wydajność uplastyczniania (g / s) | 200 g/s |
| Czas cyklu | 21,6 sekundy |
|---|---|
| Produkcja | 16000 sztuk dziennie |
| Projektowanie warstw | Projektowanie podwójnej warstwy |
| Materiał pleśni | P20, 2316, S136H, Aluminium z miedzią berylową. |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Serwis pogwarancyjny | Wsparcie online |
|---|---|
| Lokalna lokalizacja serwisu | Nic |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Jeden rok |
| nazwa | Tester szczelności |
| Słowo kluczowe | Automatyczny tester szczelności |
| Po usłudze gwarancyjnej | Wsparcie online |
|---|---|
| Lokalizacja usługi lokalnej | Nic |
| Świadczona usługa po sprzedaży | Rok |
| Nazwa | Tester szczelności |
| Słowo kluczowe | Automatyczny tester szczelności |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, PC, PET, HDPE/PP, PE/PP |
|---|---|
| Styl | Poziomy |
| Odległość między prętami do krawata (szerokość) (mm) | 300 |
| Odległość między prętami do krawata (wysokość) (mm) | 360 |
| Wydajność uplastyczniania (g / s) | 270 |
| Produkt | Produkt gospodarstwa domowego, forma do wydmuchiwania |
|---|---|
| Tryb kształtowania | Forma do rozdmuchiwania, forma preform |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Wgłębienie | Wiele wnęk, pojedyncza wnęka/wiele wnęk, pojedyncza/wiele wnęk, jedna lub więcej |
| Logo dostosowane | TAK |
| Materiał produktu | Aluminium |
|---|---|
| Tom | 100ML-300L |
| Wgłębienie | Pojedyncza wnęka\ Wiele wnęk |
| Produkt | Produkt gospodarstwa domowego, plastikowa butelka, plastikowy pojemnik |
| Tryb kształtowania | Forma wtryskowa z tworzywa sztucznego |