| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | 380V/50Hz/3 fazy jak zwykle |
| Rodzaj tworzywa sztucznego | PP/PE, PET, PVC, PP, PE |
| Maksymalna objętość produktu | 30 litrów |
|---|---|
| Cykl suchy | 60 szt./wys. |
| Średnica śruby | 80 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 30 kW |
| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
|---|---|
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Specyfikacja | ABLB80-25L |
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Wnęka formy i krawędzie tnące | wysokiej jakości stal nierdzewna S136H |
|---|---|
| płytka do przewężenia | importowany materiał JAPONIA DC53, obróbka cieplna do HRC62 |
| Odpryskiwanie materiału jednostki i maski | Wysokiej jakości stop aluminium 6061 # |
| Odpryskiwanie krawędzi | w maleńkim otworze do chłodzenia butelek powietrzem, zapewniają bardziej stabilny i płynny proces us |
| Szczegóły pakowania | Pakowanie w drewniane skrzynie |
| Materiał formy | S136, stop aluminium 606 |
|---|---|
| Produkt | Sprzęt gospodarstwa domowego, forma pojazdu, forma wtryskowa z tworzywa sztucznego, forma do rozdmuc |
| Tryb kształtowania | Forma wtryskowa z tworzywa sztucznego, forma do rozdmuchiwania, forma preform |
| Wgłębienie | Wiele wnęk, jedna lub więcej |
| Szczegóły pakowania | Pakowanie w drewniane skrzynie |
| Pakiet transportowy | Pakowanie folii |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Specyfikacja | ABLB65I |
| Warunki | Nowy |