| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Maszyna do formowania z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 2L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,5 ~ 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 30 l/min |
| Żywotność formy | > 2,000,000 Cyklów |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Maszyna do formowania z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 2L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,5 ~ 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 30 l/min |
| Żywotność formy | > 2,000,000 Cyklów |
| Silnik napędowy | 45 kw |
|---|---|
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
| Silnik | Siłownik |
| Sterowanie PLC | Japoński Mitsubishi |
| Wymiary maszyny | 6,8*3,3*5 |
| Typ formowania z rozdmuchem | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem |
|---|---|
| Objętość części pustej | 5ml do 1L |
| Kolor wyglądu maszyny | Dostosowywalne |
| Siła mocowania (kN) | 78 |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Średnica śruby | 40mm |
|---|---|
| Prędkość śruby | 0-190 obr./min |
| Teoretyczna wydajność wtrysku | 238cm3 |
| Ciśnienie wtrysku | 174Mpa |
| Max. Maks. Hydraulic Pressure Ciśnienie hydrauliczne | 140 kg/cm |
| Silnik napędowy | 45 kw |
|---|---|
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
| Silnik | Siłownik |
| Wymiary maszyny | 6,8*3,3*5 |
| Skok zamknięty/otwarty | 880-1700mm |
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PET, PC, PVC, PE, PE/PP, LDPE, HDPE, PP |
| Wymiary maszyny | 6,8*3,3*5 |
| Skok zamknięty/otwarty | 880-1700mm |
| Typ formowania z rozdmuchem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
|---|---|
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia, pompa |
| Zastosowanie | Plastikowe modele, bębny wodne, pudełko chłodzące |
| Silnik | Siłownik |
| Kontrola PLC | Japońskie Mitsubishi |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Przetwarzanie tworzyw sztucznych | PE, HDPE |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | Dostosowane |
| Automatyczny | TAk |
| słowa kluczowe | Maszyna do formowania z rozdmuchiwaniem |
|---|---|
| średnica śruby | 100 MM |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0,8 MPa |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PE, PVC, PP, HDPE, PC, PE/PP, HDPE/PP |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |