| Odpowiedni materiał | PE.PP, PVC, PS, PETG, tak dalej |
|---|---|
| Maksymalna głośność | 200 ml/500 ml |
| Wydajność wyjściowa | 2000 ~ 2500pcs/h |
| Wielkość | 4.09x3.68x2.57 (m) |
| Waga | 8,2t |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 1 galon |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 400 ~ 600 sztuk/h |
| Średnica śruby | 45mm |
| Moc napędu śrubowego | 10kW |
| Moc grzewcza ślimaka | 2,6 kW |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Podstawowe składniki | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia, pompa |
| System mocowania | Przełącz typ mocowania systemu |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, karmienie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemensa 30kW |
| Średnica śruby | 40mm |
|---|---|
| Prędkość śruby | 0-190 obr./min |
| Teoretyczna wydajność wtrysku | 238cm3 |
| Ciśnienie wtrysku | 174Mpa |
| Max. Maks. Hydraulic Pressure Ciśnienie hydrauliczne | 140 kg/cm |