| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Wydajność wyjściowa | 180szt./godz |
| Średnica śruby | 75 mm |
| Moc napędu śrubowego | 22kw |
| Wyjście HDPE | 100kg/godz |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Podanie | Butelka, lekarstwa, kosmetyki, pestycydy |
|---|---|
| Rodzaj | Pełna automatyka, wtrysk z rozdmuchem |
| Nazwa | Automatyczna maszyna do rozdmuchiwania, gorąca sprzedaż automatyczna wtryskarka do butelek z tworzyw |
| Nazwa produktu | Wielowarstwowa wtryskarka do butelek z tworzywa sztucznego z rozdmuchiwaniem w dół |
| Przetwarzanie tworzyw sztucznych | PP,PE,PC,PS,PCV |
| Produkty produkcyjne | Kosmetyki z tworzyw sztucznych, butelki z artykułami codziennego użytku. |
|---|---|
| Wymagana siła robocza | 1 operator |
| Serwis inżyniera | Inżynierowie mogą udać się do fabryki klienta na szkolenie instalacyjne |
| Instrukcja w języku angielskim | Podaj instrukcje w języku angielskim (lub w razie potrzeby w innym języku) |
| Język interfejsu operacyjnego | W razie potrzeby chiński, angielski i inne języki |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Automatyczne | - Tak, proszę. |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| napięcie | 380 V/3 fazy/50 Hz |
| Wydajność (kg/godz.) | 100 kg/godz |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Napięcie | 440V/415V/380V/220V |
| Przepływ wody | 100 l/min |
| Pakiet transportowy | Pakowanie folii |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Specyfikacja | ABLB65I |
| Warunki | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | 380V/50Hz/3 fazy jak zwykle |
| Rodzaj tworzywa sztucznego | PP/PE, PET, PVC, PP, PE |
| Pakiet transportowy | Pakowanie folii |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Specyfikacja | ABLB65I |
| Warunki | Nowy |