| Wymiary (L * W * H) | 3,1*1,2*2,2 |
|---|---|
| Siła zaciskająca | 78kn |
| Moc (kW) | 25 kW |
| Waga (kg) | 4 kg |
| Szczegóły pakowania | Blow molding machine are packed with plastic film; Wydmuchiwarki są pakowane w folię z two |
| Waga (t) | 6.5 |
|---|---|
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Ustawienia języka | Chiński i angielski panel operacyjny |
| Moc silnika ekstrudera (kW) | 22 KW |
|---|---|
| Rozmiar płyty formy (wysokość) (mm) | Maszyna do formowania piłek z wytłaczaniem 420 mm |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Łatwy w obsłudze |
| Wykorzystane branże | Zakład produkcyjny, Fabryka Żywności i Napojów, Farmy, F |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 30L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Wideo-kontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, ABS, PCV, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Typ rozdmuchiwania | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, ABS |
| Maksymalna głośność | 30L |
| Aplikacje | Kanistry, bębny, galony, skrzynki narzędziowe |
| Certyfikat | Ce |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 5L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Wideo-kontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, ABS, PCV, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, ABS, PCV, PE, EVA, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 5L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |