| Model nr. | DSB80-30L |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | ABBL75 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | DAWSON |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| System chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Układ napędowy | Siłownik |
| System grzewczy | Ogrzewanie elektryczne |
| Materiał | Plastikowy |
| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | ABLB100 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | DAWSON |
| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, skrzynia biegów, silnik, pompa |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PC, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Siła zaciskania | 600 kn |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 litrów |
| Średnica śruby | 100mm |
| Znak firmowy | Dawsona |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Kod HS | 8477301000 |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Nr modelu | ABLB90 |
|---|---|
| stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak firmowy | Dawsona |
| Model nr. | DSB80-30L |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |