| Moc silnika ekstrudera (kW) | 22 KW |
|---|---|
| Rozmiar płyty formy (wysokość) (mm) | 420 mm |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Łatwy w obsłudze |
| Wykorzystane branże | Zakład produkcyjny, Fabryka Żywności i Napojów, Farmy, F |
| Maksymalna objętość produktu | 5L 8L |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Średnica śruby | 75mm |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Maksymalna objętość produktu | 5L 8L |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Średnica śruby | 75 mm |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PCV, PE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Przetwarzane z tworzyw sztucznych | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Maksymalna wysokość butelki | 140 mm |
| Maksymalna średnica butelki | 300 mm |
| Objętość butelki | 250 ml |
| Szczegóły pakowania | Machine are packed with plastic film; Maszyna jest zapakowana w folię z tworzywa sztuczneg |
| Maksymalna objętość produktu | 5L 8L |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Średnica śruby | 75 mm |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Maksymalna objętość produktu | 5L |
|---|---|
| Falownik uplastyczniający | INNOWACJA |
| Siła zacisku | 110KN |
| System kontroli Paryża | Wisetech/Xunjie/MOOG |
| Numer głowy matrycy | 1/2/3/4 |
| Stacja | Podwójna stacja |
|---|---|
| Numer głowy matrycy | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | System zaciskania typu przełączania |
| System hydrauliczny | 68 kn |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP |
| Średnica śruby | 120mm |
|---|---|
| Czas dostawy | 60 dni |
| numer stacji | Pojedynczy |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-250 litrów |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Stacja | podwójna stacja |
| Umrzeć głową | pojedyncza głowa |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 20L |
| Automatyczne miganie | Z automatycznym odpalaniem |