| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Podstawowe składniki | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia, pompa |
| System mocowania | Przełącz typ mocowania systemu |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, karmienie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemensa 30kW |
| średnica śruby | 100 MM |
|---|---|
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Wyjście HDPE | 200 kg / h |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PE, PET, PP, HDPE, PVC |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
|---|---|
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowa |
| Model nr. | DSB80II |
|---|---|
| Stacja | Jedna stacja lub dwie stacje |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | Dostępny |
| Materiał | HDPE, PP, PCV, LDPE; |
| Maksymalna głośność | 5L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
|---|---|
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| pleśń | Jedna wnęka |
| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PCV, PE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Siła zaciskająca | 600 Kn |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| średnica śruby | 100 MM |
| Znak towarowy | Dawson |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Specyfikacja | ABLD100 |
|---|---|
| Udar formy | 550-1350mm |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| Znak towarowy | Dawson |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Udar formy | 550-1350mm |
|---|---|
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| Znak towarowy | Dawson |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
|---|---|
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 120L |
| średnica śruby | 100 MM |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |