| Średnica śruby | 70 mm |
|---|---|
| Zakres produktów | 0~5L |
| Materiał | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zacisku | 68 kn |
| Rozmiar szablonu | 380*450 mm |
| Średnica śruby | 70 mm |
|---|---|
| Zakres produktów | 0~5L |
| Materiał | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zacisku | 68 kn |
| Rozmiar szablonu | 380*450 mm |
| Odpowiedni materiał | PE.PP, PVC, PS, PETG, tak dalej |
|---|---|
| Maksymalna głośność | 200 ml/500 ml |
| Wydajność wyjściowa | 2000 ~ 2500pcs/h |
| Wielkość | 4.09x3.68x2.57 (m) |
| Waga | 8,2t |
| Odpowiedni materiał | PE.PP, PVC, PS, PETG, tak dalej |
|---|---|
| Maksymalna głośność | 200 ml/500 ml |
| Wydajność wyjściowa | 2000 ~ 2500pcs/h |
| Wielkość | 4.09x3.68x2.57 (m) |
| Waga | 8,2t |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
|---|---|
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| Odpowiednie | Butelka 20L 25L |
| Siła zaciskająca | 270 zł |
| Strefa grzewcza | 4 Grzałka aluminiowa |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
|---|---|
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
| Materiał | HDPE, PP, PCV, LDPE; |
|---|---|
| Ciśnienie wody | 0,4-0,6 MPa |
| Maksymalna głośność | 5L |
| Model nr. | DSB80II |
| Medium chłodzące | woda |
| Stacja | Jedna stacja lub dwie stacje |
|---|---|
| Automatyczne miganie | Do dyspozycji |
| Materiał | HDPE, PP, PCV, LDPE |
| Maksymalna głośność | 5L |
| Przepływ wody | 100L/min |
| Maksymalna objętość produktu | 5L |
|---|---|
| Falownik uplastyczniający | INNOWACJA |
| Siła zacisku | 110KN |
| System kontroli Paryża | Wisetech/Xunjie/MOOG |
| Numer głowy matrycy | 1/2/3/4 |
| Specyfikacja | ABLD100 |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| średnica śruby | 100 MM |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Numer stacji | Pojedynczy |