| Pakiet transportowy | Pakowanie folii |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Specyfikacja | ABLB65I |
| Warunki | Nowy |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
|---|---|
| Dostosowane | Dostosowane |
| Stan | Nowy |
| Złożenie | Zdejmowana część szyjna i dolna |
| System chłodzenia | oddzielny układ chłodzenia |
| Clamping Force | 250KN |
|---|---|
| Control System | PLC |
| Heating Power | 22KW |
| Max.Extrusion Capacity | 120KG/H |
| Średnica śruby | 80mm |
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
|---|---|
| Dostosowane | Dostosowane |
| Stan | Nowy |
| Złożenie | Zdejmowana część szyjna i dolna |
| System chłodzenia | oddzielny układ chłodzenia |
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
|---|---|
| Dostosowane | Dostosowane |
| Stan | Nowy |
| Złożenie | Zdejmowana część szyjna i dolna |
| System chłodzenia | oddzielny układ chłodzenia |
| Model nr. | MD-5L |
|---|---|
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
| Orzecznictwo | TS16949, CE, ISO |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Stan | Nowy |
| Model nr. | MD-5L |
|---|---|
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
| Orzecznictwo | TS16949, CE, ISO |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Stan | Nowy |
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
|---|---|
| Dostosowane | Dostosowane |
| Stan | Nowy |
| Złożenie | Zdejmowana część szyjna i dolna |
| System chłodzenia | oddzielny układ chłodzenia |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 5L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Konsumpcja wody | 65 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |