| Maksymalna średnica produktu | 50-150 mm |
|---|---|
| Ciśnienie wtrysku | 25-280 MPa |
| Szybkość wtrysku | 0-200 mm/s |
| Moc grzewcza | 7-15KW |
| Objętość wtrysku | 2-100cm3 |
| Średnica szyi (mm) | 140 mm |
|---|---|
| Objętość butelki (ml) | 250 ml |
| Wymiar (L * W * H) | 3,8X1,5X3,2M |
| Rodzaj marketingu | Zwykły produkt |
| Raport z testu maszyn | Pod warunkiem, że |
| Maksymalna średnica produktu | 50-150 mm |
|---|---|
| maksymalna wysokość produktu | 50-200mm |
| Maksymalna objętość produktu | 50-1000ml |
| Ciśnienie wtrysku | 25-280 MPa |
| Model | Jednoetapowa maszyna do formowania wtryskowego z rozdmuchem |
| Kluczowe słowa | Szybki automatyczny |
|---|---|
| Użycie | Butelka 200 ml ~ 2000 ml |
| Użycie | Tworzenie plastikowej butelki |
| Nazwa produktu | Szeroka maszyna do produkcji butelek |
| Rodzaj maszyny | Wytłaczarka z rozdmuchem |
| Kluczowe słowa | Szybki automatyczny |
|---|---|
| Użycie | Butelka 200 ml ~ 2000 ml |
| Użycie | Tworzenie plastikowej butelki |
| Nazwa produktu | Szeroka maszyna do produkcji butelek |
| Rodzaj maszyny | Wytłaczarka z rozdmuchem |
| Kluczowe słowa | Szybki automatyczny |
|---|---|
| Użycie | Butelka 200 ml ~ 2000 ml |
| Użycie | Tworzenie plastikowej butelki |
| Nazwa produktu | Szeroka maszyna do produkcji butelek |
| Rodzaj maszyny | Wytłaczarka z rozdmuchem |
| Objętość butelki (ml) | 1L-2L |
|---|---|
| Zastosowanie | Butelka |
| Praktyczne branże | Warsztaty naprawy maszyn |
| Podstawowe komponenty | Silnik, sterownik PLC |
| Rodzaj | Rozciągliwe formowanie z rozdmuchem dla zwierząt domowych |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online |
|---|---|
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania z rozdmuchem |
| Odpowiednia butelka | Butelka Napój |
| słowa kluczowe | Automatyczna dmuchawa dla zwierząt |
| Rodzaj | Automatyczne maszyny do wydmuchiwania butelek |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 30L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 30L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |