| Rodzaj produktu | Wytłaczanie z rozdmuchem |
|---|---|
| Śrubowy stosunek L/D | 30:1 |
| Hydrauliczny silnik napędowy (główny) | 42kW |
| Całkowita moc maszyny | 360 kW |
| Pojemność produkcyjna | 20-25 sztuk/godz |
| Rodzaj | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Surowiec | HDPE |
| Automatyzacja | Automatyzacja: |
| Szczegóły pakowania | Z drewna |
| Czas dostawy | 45-65 dni |
| Podanie | Bęben, płyta, pływak, blokady drogowe, deska do łóżka medycznego |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 250L |
| Typ maszyny | Maszyna do formowania z rozdmuchiwaniem |
| Średnica ślimaka maszyny do rozdmuchiwania | 100mm |
| Siła docisku | 780kn |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 30L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Kluczowe słowa | Szybki automatyczny |
|---|---|
| Użycie | Butelka 200 ml ~ 2000 ml |
| Użycie | Tworzenie plastikowej butelki |
| Nazwa produktu | Szeroka maszyna do produkcji butelek |
| Rodzaj maszyny | Wytłaczarka z rozdmuchem |
| Napięcie | 220V/380V,380V/50HZ |
|---|---|
| Podstawowe składniki | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, bieg |
| Siła docisku (kN) | 900 |
| Rodzaj rozdmuchiwania | Wytłaczarka z rozdmuchem |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Łatwo |
| Wideo-kontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, ABS, PCV, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 30L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, ABS, PCV, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Wideokontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, ABS, PCV, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |