| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
| Podanie | Łóżko przedszkolne |
| Dokładność | ±0,02 mm |
|---|---|
| Clamping Force | 250KN |
| System sterowania | PLC |
| Heating Power | 22KW |
| Heating Zone | 4 |
| Typ maszyny | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Odpowiedni produkt | 10-30L HDPE/PP Kanister do układania w stosy |
| Die head type | Accumulator type die head |
| Die head volume | 3.5L |
| Control System | Wisetech PLC for extrusion blow molding machine |
| Rodzaj produktu | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Śrubowy stosunek L/D | 30:1 |
| Maksymalny rozmiar formy | 1700 mm*1800 mm |
| Hydrauliczny silnik napędowy (główny) | 42kW |
| Objętość głowicy matrycy | 50L |
| Wideo-kontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, ABS, PCV, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 5L |
| Ciśnienie wody chłodzące | 0,3 MPa |
| Zużycie wody | 65 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Nazwa produktu | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| średnica śruby | 100 MM |
| Materiał | PP PE itp |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Atrybut firmy | Producent |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
| Przetwarzanie tworzyw sztucznych | PE, PP, HDPE |
| Imię | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| średnica śruby | 100 MM |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Siła zaciskająca | 780 zł |
| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, ABS, PCV, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |