| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Ciśnienie dmuchania | 0,6 MPa |
| Uderzenie formy | 170-520 mm |
| Siła zacisku | 80 kn |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Formowanie przez rozdmuchiwanie z rozciąganiem |
|---|---|
| Główne elementy | Łożysko, silnik, pompa, przekładnia, PLC, naczynie ciśnieniowe, silnik, skrzynia biegów |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | ZWIERZĘ DOMOWE |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Czas cyklu | 21,6 sekundy |
|---|---|
| Produkcja | 16000 sztuk dziennie |
| Projektowanie warstw | Projektowanie podwójnej warstwy |
| Materiał pleśni | P20, 2316, S136H, Aluminium z miedzią berylową. |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PP, HDPE, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
|---|---|
| Średnica śruby | 100mm |
| Nazwa | plastikowa maszyna do robienia hantli |
| numer stacji | Pojedynczy |
| Atrybut firmy | Producent |
| Czas dostawy | 45-60 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T, L/C |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | ISBM |
| Orzecznictwo | CE |
| Produkcja | 600BPH |
|---|---|
| Pleśń | 1 wnęka |
| napięcie | Zgodnie z życzeniem klienta |
| Wymiar ((L*W*H) | 1,6*0,6*1,5 |
| Waga | 500 KG |
| Wyjście | 800 bph |
|---|---|
| Forma | 1 wnęka |
| Napięcie | zgodnie z życzeniem klienta |
| Wymiar (L * W * H) | 1,6*0,6*1,5 |
| waga | 500kg |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Średnica szyi (mm) | 38 mm |
| Gwarancja na podstawowe komponenty | 1 rok |
| Waga (kg) | 3500 kg |
| Nazwa handlowa | Dawson |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Żywotność maszyny | > 20 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
| Maksymalna objętość produktu | 120 l |
| Siła zaciskająca | 600KN |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
|---|---|
| średnica śruby | 100 MM |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |