| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Żywotność maszyny | > 20 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
| Maksymalna objętość produktu | 120 l |
| Siła zaciskająca | 600KN |
| Maksymalna objętość produktu | 5L 8L |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Średnica śruby | 75 mm |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| System kontroli parison | M00G 200 punktów |
|---|---|
| System sterowania mikro komputerem | Wisetech |
| Kontroler temperatury | Wisetech |
| Przekaźnik pomocniczy | Omronie |
| Stycznik | Schneidera |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Neck Diameter(mm) | 38 mm |
| Bottle Volume(ml) | 2000 ml |
| Application | Plastic Bottle, PET Bottles |
| Nazwa handlowa | Dawson |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Średnica szyi (mm) | 38 mm |
| Objętość butelki (ml) | 2000 ml |
| Aplikacja | Plastikowa butelka, butelki PET |
| Nazwa handlowa | Dawson |
| Odpowiedni materiał | PE.PP, PVC, PS, PETG, tak dalej |
|---|---|
| Maksymalna głośność | 200 ml/500 ml |
| Wydajność wyjściowa | 2000 ~ 2500pcs/h |
| Wielkość | 4.09x3.68x2.57 (m) |
| Waga | 8,2t |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
|---|---|
| średnica śruby | 100 MM |
| Wydajność (kg/h) | 320 kg/h |
| Obowiązujące branże | Zakład produkcyjny |
| Atrybut firmy | Producent |
| Wnęka formy | wysokiej jakości stal nierdzewna S136H |
|---|---|
| Krawędzie tnące | wysokiej jakości stal nierdzewna S136H |
| płytka do przewężenia | JAPONIA materiał DC53 |
| Obróbka cieplna do | HRC62 |
| Szczegóły pakowania | Pakowanie w drewniane skrzynie |
| Siła zaciskania | 600 kn |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 litrów |
| Średnica śruby | 100mm |
| Znak firmowy | Dawsona |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Żywotność maszyny | > 20 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
| Maksymalna objętość produktu | 120 l |
| Siła zaciskająca | 600KN |