| Przetwarzanie tworzyw sztucznych | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Średnica szyjki | 38mm |
| Objętość butelki (ml) | 2000 ml |
| Maksymalna wysokość butelki (mm) | 330 mm |
| Maksymalna średnica butelki (mm) | 100 mm |
| Podanie | Butelka na napoje, butelka oleju |
|---|---|
| Automatyczny | Całkowicie automatyczny |
| Serwis techniczny | 24 godziny/365 dni online |
| Kontrolowany przez | PLC |
| Cylinder zamykania i otwierania formowania | FESTO |
| Aplikacja | Butelka Napoju, Butelka Nafty |
|---|---|
| Automatyczny | W pełni automatyczny |
| Serwis Techniczny | 24 godziny/365 dni w Internecie |
| Kontrolowany przez | PLC |
| Formowanie cylindra zamykającego i otwierającego | Festo |
| Podanie | Butelka na napoje, butelka oleju |
|---|---|
| Automatyczny | Całkowicie automatyczny |
| Serwis techniczny | 24 godziny/365 dni online |
| Kontrolowany przez | PLC |
| Cylinder zamykania i otwierania formowania | FESTO |
| Podanie | Butelka na napoje, butelka oleju |
|---|---|
| Automatyczny | Całkowicie automatyczny |
| Serwis techniczny | 24 godziny/365 dni online |
| Kontrolowany przez | PLC |
| Cylinder zamykania i otwierania formowania | FESTO |
| Nazwa produktu | Półautomatyczna maszyna do formowania z rozdmuchem PET |
|---|---|
| Marka | Dawson |
| Model | YC 2L-4 |
| Ilość świetlówki | 32 szt. |
| Moc świetlówki | 1,25 kW |
| Kolor wyglądu maszyny | Dostosowywalne |
|---|---|
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
| Wymagana siła robocza | 1~2 operatora |
| obsługa inżyniera | Inżynierowie mogą udać się do fabryki klienta na szkolenie instalacyjne |
| Sprzęt pomocniczy | Pomagamy klientom w zakupie maszyn pomocniczych znanych marek |
| Kolor wyglądu maszyny | Dostosowywalne |
|---|---|
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
| Wymagana siła robocza | 1~2 operatora |
| obsługa inżyniera | Inżynierowie mogą udać się do fabryki klienta na szkolenie instalacyjne |
| Sprzęt pomocniczy | Pomagamy klientom w zakupie maszyn pomocniczych znanych marek |
| Wydajność teoretyczna | 500~1800 |
|---|---|
| Tom | 5.0~20 |
| Max. Maks. height Wysokość | 360~550 |
| Maks. Średnica | 105~300 |
| Liczba wnęk | 1~4 |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |