| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, dostępne zagraniczne centrum serwisowe, wsparcie |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Orzecznictwo | CE |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | Zależeć |
| Napięcie | 380V |
| Podanie | Butelka, lekarstwa, kosmetyki, pestycydy |
|---|---|
| Rodzaj | Pełna automatyka, wtrysk z rozdmuchem |
| Nazwa | Automatyczna maszyna do rozdmuchiwania, gorąca sprzedaż automatyczna wtryskarka do butelek z tworzyw |
| Nazwa produktu | Wielowarstwowa wtryskarka do butelek z tworzywa sztucznego z rozdmuchiwaniem w dół |
| Przetwarzanie tworzyw sztucznych | PP,PE,PC,PS,PCV |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Siła zacisku | 100-500KN |
| Skok wyrzutnika | 50-150 mm |
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania wtryskowego z rozdmuchem butelek Rolling Bead |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastikowe |
| Siła zacisku | 100-500KN |
| Skok wyrzutnika | 50-150 mm |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 30L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Specyfikacja | ABLB80-25L |
|---|---|
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Kod HS | 8477301000 |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
| Podanie | Butelka, kanister, kanister |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAk |
| Gwarancja | 1 rok, jeden rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem, rozdmuchiwanie z rozciąganiem, rozdmuchiwarka z rozciąganiem |
| Aplikacja | Butelka, zbiornik na wodę, kanister, kanister, zabawka |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Ciśnienie dmuchania | 0,6 MPa |
| Uderzenie formy | 170-520 mm |
| Siła zacisku | 80 kn |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Styl | Poziomy |
| Odległość między prętami do krawata (szerokość) (mm) | 630 mm |
| Odległość między prętami do krawata (wysokość) (mm) | 600mm |
| Wydajność uplastyczniania (g / s) | 543 |