| Machine appearance color | Customizable |
|---|---|
| Logo customized | Yes |
| Samples provided | Provide bottle sample after mold test for confirmation |
| Manpower required | 1~2 Operator |
| Engineer service | Engineers can go to customer's factory for installation training |
| Kolor wyglądu maszyny | Dostosowywalne |
|---|---|
| Dostosowane logo | - Tak, proszę. |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
| Wymagana siła robocza | 1~2 operatora |
| obsługa inżyniera | Inżynierowie mogą udać się do fabryki klienta na szkolenie instalacyjne |
| Automatyzacja | Pełna automatyka |
|---|---|
| Kolor wyglądu maszyny | Konfigurowalny |
| Logo dostosowane | tak |
| Test maszynowy | Maszyna zostanie przetestowana przed wysyłką |
| Wymagana siła robocza | 1 |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PET, PC, PVC, PE, PE/PP, LDPE, HDPE, PP |
|---|---|
| Podstawowe komponenty | Łożysko, silnik, pompa, przekładnia, sterownik PLC, zbiornik ciśnieniowy, silnik, skrzynia biegów |
| Aplikacja | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarki |
| Silnik | Silnik serwo |
| Nazwa produktu | Maszyna do rozdmuchiwania butelek PET |
| Napięcie | Określony przez klienta |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
| Moc napędu śrubowego | 22kw |
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Produkcja | 600BPH |
|---|---|
| Pleśń | 1 wnęka |
| napięcie | Zgodnie z życzeniem klienta |
| Wymiar ((L*W*H) | 1,6*0,6*1,5 |
| Waga | 500 KG |
| Wyjście | 800 bph |
|---|---|
| Forma | 1 wnęka |
| Napięcie | zgodnie z życzeniem klienta |
| Wymiar (L * W * H) | 1,6*0,6*1,5 |
| waga | 500kg |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PET, Plastik |
|---|---|
| Średnica szyi (mm) | 20 mm |
| Rzeczywista ilość wtrysku (PS) | 225 g (ps) / 8 uncji |
| Aplikacja | Butelki PET, słoiki PET |
| Śrubowy stosunek L/D | 20,5:1 |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Formowanie przez rozdmuchiwanie z rozciąganiem |
|---|---|
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PET, PC, PE/PP |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 20L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |